Україна: процес реструктуризації боргу буде складним

16 Mar, 2015 | |

Найбільший кредитор України сформував блок та винайняв радників, аби підготуватись до важких перемовин з Києвом після того, як уражена країна минулого тижня висунула пропозиції щодо значної реструктуризації боргу у 17 млрд доларів.

Групу очолює Франклін Темплтон, який акумулював українських боргів на 7 млрд доларів, при чому більшість з них - до революції 2014 року та війни на сході країни.

Перемовини обіцяють бути агресивними. Людина близька до переговорів повідомила, що група кредиторів не визнає просте зменшення боргу, вважаючи запропоноване зменшення завеликим.

Росія також повідомляла, що не хоче реструктуризації тримільярдного боргу України. Це гроші, отримані ще урядом часів екс-президента Віктора Януковича.
Якщо Росія не погодиться на реструктуризацію, Україна буде змушена просити більше скорочення боргу в інших інвесторів. Група кредиторів вже розпочала вивчення сценарію, коли Росія не визнає реструктуризацію боргу.

МВФ у своєму звіті зазначав, що це великий ризик для успіху його нової програми в Україні.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Ми повинні продовжити надавати підтримку

Боб Коркер (Bob Corker)
Сенатор США Боб Коркер (Bob Corker) республіканець-Теннесі

Після телефонної розмови з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, сенатор США Боб Коркер (республіканець-Теннесі), голова сенатського комітету із закордонних справ, наголосив на подальшій

Чи можливі санкції проти українських політиків гомофобів?

Марійе КОРНЕЛІССЕН
Марійе КОРНЕЛІССЕН
депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс»

Марійе КОРНЕЛІССЕН, депутат Європарламенту від Нідерландів, політична група «Зелені» - Європейський вільний альянс» про санкції проти українських політиків-гомофобів:

Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Blake Clayton
Blake Clayton Старший радник з питань енергетики Ради зовнішніх зносин, м. Нью-Йорк

Продовження погіршення ситуації в Лівії, Єгипті та інших країнах Північної Африки та Близького Сходу суттєво впливають на формування світових цін на енергоносії, у першу чергу - нафти. Я вважаю, що сьогодні США недостатньо працюють над збільшенням стратегічних обсягів нафти.