Cybersecurity Futures 2030 | Davos 2024 | World Economic Forum

01 Feb, 2024

Поширення недорогих інструментів, доступних кіберзлочинцям, прогрес у передачі цінностей та ідентифікації, розбіжності в ланцюжках поставок і переломи в глобальному управлінні Інтернетом означають, що до 2030 року ландшафт цифрової безпеки знову радикально зміниться.

Які ключові рушійні сили формуватимуть довгострокове майбутнє кібербезпеки та як це може вплинути на стратегічні плани лідерів у всьому світі?

Ця сесія пов’язана з Cybersecurity Futures 2030, ініціативою Центру довгострокової кібербезпеки Каліфорнійського університету в Берклі за підтримки Центру кібербезпеки Всесвітнього економічного форуму.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Українська армія переможе

Марк Хертлін, (Mark Hertling)
Марк Хертлін, (Mark Hertling) генерал-лейтенант, колишній командувач Збройних сил США в Європі

Протягом своєї військової кар’єри я бачив українських військових у різних ситуаціях. Я бачив їх під час участі у миротворчих операціях на Балканах.

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.

Місія Кокса-Квасьнєвського повинна діяти до саміту «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН
Крістіан ВІГЕНІН, (Крістіан Іванов Вігенін), Депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства»

Крістіан ВІГЕНІН, депутат Європарламенту (група «Прогресивний альянс соціалістів і демократів), голова Парламентського асамблеї «Східного партнерства» про діяльність місії Кокс-Квасьнєвський: