Китай, Узбекистан: підписали Протокол про розширення взаємовигідного торговельно-економічного співробітництва

19 Jun, 2015 | |

Китай і Узбекистан підписали Протокол про розширення взаємовигідного торговельно-економічного співробітництва в рамках реалізації ініціативи будівництва "економічного пояса Шовкового шляху".

Про це сьогодні повідомили в Міністерстві комерції КНР.

Як стало відомо, документ підписали у приморському місті Жічжао провінції Шаньдун / Східний Китай /, де проходило третє засідання Міжурядового комітету Китаю та Узбекистану зі співробітництва. Підписи під документом поставили заступник міністра комерції КНР Чжун Шань і міністр зовнішніх економічних зв'язків, інвестицій і торгівлі Узбекистану Елер Ганієв.

Протокол передбачає, що Китай і Узбекистан в рамках спільного будівництва "економічного пояса Шовкового шляху" будуть цілком застосовувати діючий механізм двостороннього торговельно-економічного співробітництва, а також поглиблювати і розширювати взаємовигідне співробітництво у торговельній, інвестиційній, фінансовій, транспортній та інших сферах.

При цьому головний акцент буде робитися на збільшенні торгівлі основними товарами, здійсненні проектів інфраструктурного будівництва, реконструкції промислових об'єктів і створенні промислових парків. Сторони прагнутимуть до погодженого розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва і спільного будівництва "економічного пояса Шовкового шляху".

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Допомога для України буде

Джон Кірбі
Джон Кірбі
Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США

Питання: «Яким є рівень пріоритетності щодо ухвалення пакетів допомоги Україні й Ізраїлю?», Відповідь Дж.Кірбі:

Франція готова до переговорів з Путіним

Жан-Марк Эро
Жан-Марк Эро
Міністр закордонних справ Франції

Франція готова до переговорів з В.Путіним, однак жодного політичного рішення за участю Б.Асада не буде. Наразі необхідним є відновлення переговорів для забезпечення політичного переходу на основі резолюції 2254 Ради Безпеки ООН.

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.