Європарламент продовжить політичний тиск на Україну

11 Sep, 2012 | |

Група глобальної розвідки Geostrategy очікує ухвалення 12 вересня 2012 року Європейським Парламентом проекту Резолюції щодо зовнішньої та безпекової політики Європейського Союзу, підготовлений депутатом Європейської народної партії (Німеччина) Елмором БРОКОМ.

 

Цей досвідчений член європейського законодавчого органу є одним із найбільш складних переговірників для Партії регіонів. Він займає категоричну позицію у справі колишнього Прем’єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО, наполягаючи на вибірковому застосуванні українською владою правосуддя та здійсненні політичних репресій.

 

Пункт 54 проекту згаданого проекту Резолюції присвячується виключно Україні. У ньому, зокрема, йде мова про те, що підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС стане можливим лише у разі, якщо Київ забезпечить стабільність та ефективність роботи судової системи, припинить переслідування за політичними мотивами, а також поважатиме основні демократичні принципи. Євросоюз також розглядає проведення парламентських виборів в Україні у жовтні 2012 року як своєрідний тест на демократію. У цьому зв’язку Євросоюз забезпечить у необхідних обсягах фінансування місії спостерігачів від ЄС за проведенням парламентських виборів в Україні.

 

Фактично, такі формулювання до українського питання свідчать про наміри Європейського Союзу дочекатися проведення в Україні парламентських виборів, і лише після цього давати оцінки характеру їх проведення, а також робити відповідні зовнішньополітичні висновки.

 ПРОЕКТ РЕЗОЛЮЦІЇ ДОДАЄТЬСЯ файл PDF

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії

Max Boot
Max Boot, старший аналітик з питань міжнародної безпеки, Рада з міжнародних відносин, США

 Після того, як Росія в 2014 році розпочала військову агресію проти України, виникло стійке відчуття того, що за Україною наступною жертвою збройної агресії можуть стати країни Балтії.

Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру

Johan McCain
Голова комітету Сенату США з питань збройних сил сенатор Джон Маккейн

Амбіції Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробили ще один крок вперед сьогодні, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву з часів царської епохи "Малоросія".

Розмови про надання Україні зброї не повинні припинятися

Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich)
Стівен Сестанович (Stephen Sestanovich), старший аналітик Ради зовнішніх зносин, США

В якому б форматі не проводилися дебати про те, чи треба Сполученим Штатам Америки надавати летальну зброю Україні для зупинення російської військової агресії на Сході країни, сам факт таких розмов вже позитивно впливає на дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.