США: причину смерті російського мільярдера Лесіна досі не визначено

08 Mar, 2016 | |

Загадкова історія смерті колишнього помічника Путіна, мільярдера Михайла Лесіна про яку писали аналітики Geostrategy ще в листопаді 2015року так і залишається не розкритою.

Експерти медничного бюро округу Вашинтгтон заявили, що існують проблеми з визначенням причин смерті російського мільярдера Михайла Лесіна.
Михайло Лесін був знайдений мертвим в розкішному люксі готелю Dupont Circle Hotel 5 листопада 2015 року.

Національна асоціація медичних експертів стверджує, що в 90 відсотків досліджень смертельних випадків, експерти зазвичай знаходять причину смерті протягом 90 днів.

Смерть Лесіна викликала теорії змови і вбивства за кордоном. Лесін був соратником президента Володимира Путіна. Державний чиновник накопичив мільярди доларів за часи своєї служби.

Дочка померлого Лесина очолює американське бюро телекомпанії Russia Today. А сам покійний Лесин стояв біля витоків і був духівником створення цього пропагандистського телеканалу, який стрімко втрачає авторитет західної аудиторії після початку російської агресії проти України. Саме кримська авантюра і війна на Донбасі, точніше їх тенденційне висвітлення в інформаційних сюжетах, підірвало довіру західної аудиторії до Russia Today.

Існують думки що Лесін був знищений бо почав співробітничати з американськими спецслужбами.

Судмедексперти медничного бюро округу Вашинтгтон заявили, що будуть продовжувати розслідування причини смерті Лесіна.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Скасувати санкції США в обмін на скорочення ядерного арсеналу РФ - це віддати Україну

Ельмар Брок
Ельмар Брок
Голова комітету з закордонних справ Європарламенту

Скасувати санкції проти Росії, запроваджені США у зв'язку з анексією Криму та агресією проти України, в обмін на скорочення Москвою її ядерного арсеналу означало б "угоду про продаж свободи іншої країни", вважає чинний голова комітету Європарламенту з закордонних справ, представник німецького Хри

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є дуже важливими документом

Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock)
Майкл ХЕНКОК (Michael Thomas Hancock), член Британського Парламенту, член Британської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи

-Пане ХЕНКОК, якими, на Ваш погляд, є перспективи підписання у 2012 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом?

США з імпортера стали експортером газу

Френк Веррастро
Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон

Френк Веррастро, Центр стратегічних та міжнародних досліджень, Вашингтон