Вірменія: купить у РФ зброю на $200 млн за рахунок російського кредиту

19 Feb, 2016 | |

 Росія надасть Вірменії державний експортний кредит на покупку озброєння в сумі до $ 200 млн. Про це повідомляється на офіційному порталі правової інформації РФ.
У вересні 2015 року президенти Вірменії та РФ Серж Саргсян і Володимир Путін підписали відповідну угоду.
Кредит виділений на десять років з відстрочкою виплат до початку 2018 роки для фінансування поставок продукції військового призначення російського виробництв.

Згідно з документом, Вірменія закуповує у РФ пускові установки реактивної системи залпового вогню «Смерч» і боєприпаси до неї, зенітні ракетні комплекси «Голка-С», наземні комплекси виконавчої радіотехнічної розвідки «Автобаза-М», важкі вогнеметні системи ТОС-1А ( «Солнцепек ») з транспортно-заряджаючими машинами, керовані ракети 9М113М, гранатомети РПГ-26, снайперські гвинтівки Драгунова, бронеавтомобілі« Тигр », інженерні засоби і засоби зв'язку.
Вказується, що перелік може бути змінений за взаємною письмовою згодою між Федеральною службою з військово-технічного співробітництва та міністерством оборони Вірменії.

ЦЕ МОЖЕ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

Через дії в Україні Росія повністю втратила довіру до себе

Урсула фон дер Ляєн, Міністр оборони Німеччини
Урсула фон дер Ляєн
Міністр оборони Німеччини

Наскільки насправді великі навчання? Точний розмір відомо лише Москві та Мінську. Сусіди та багато партнерів в НАТО припускають, що фактична кількість сил, задіяних на російській та білоруській стороні, перевищує офіційно зареєстровану кількість 12,700 військових.

США та Німеччина: триває важкий пошук позиції по Україні

Уільям Дроздяк (William Drozdiak)
Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Уільям Дроздяк (William Drozdiak), голова Американської Німецької Ради

Геополітичні аспекти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek)
Єжи БУЗЕК (Jerzy Karol Buzek), депутат Європарламенту від Польщі, політична група «Європейська народна партія»

Ми добре розуміємо і усвідомлюємо всі геополітичні моменти, які беруть свій початок у минулому, в нашій історії. І ми повністю готові тісно співпрацювати з Україною на основі Угоди про асоціацію, включно із угодою про створення зони вільної торгівлі.